ING nominowane w konkursie Invest Cuffs

W tegorocznej edycji konkursu Invest Cuffs, której celem jest uhonorowanie osób i instytucji mających największy wpływ na rozwój rynków finansowych w Polsce, ING zostało nominowane w dwóch kategoriach: produkt inwestycyjny (certyfikaty Turbo) oraz dom maklerski (BM ING Banku Śląskiego).

Invest Cuffs to największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Wydarzenie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych instytucji w branży, jak i klientów instytucjonalnych oraz detalicznych. Głosowanie odbywa się do 15 marca 2020 roku. Ze wszystkimi kategoriami i nominowanymi możesz zapoznać się na stronie https://konkurs.investcuffs.pl.

 

Produkt inwestycyjny

certyfikaty Turbo

Dom Maklerski

BM ING Banku Śląskiego

Oddaj tu głos na ING poprzez dedykowany formularz

Zachęcamy do oddania głosu oraz wskazania zwycięzców! Ich ogłoszenie nastąpi na konferencji Invest Cuffs 27 marca w Krakowie.

W 2018 roku Produktem roku zostały certyfikaty Turbo emitowane przez ING N.V. Są to strukturyzowane produkty inwestycyjne, które pozwalają osiągać zyski zarówno na wzrostach, jak i spadkach cen instrumentów bazowych. Instrumentami bazowymi dla certyfikatów są m.in. akcje największych polskich i międzynarodowych spółek, główne indeksy wybranych światowych giełd, surowce i pary walutowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.