Zapraszamy na konferencję WallStreet21

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką inwestycji i certyfikatów ING Turbo do Karpacza. W dniach 2-4 czerwca odbędzie się tam 21-sza konferencja WallStreet.

O czym?

Przez 3 dni odbędzie się ponad 20 prezentacji, spotkań, prelekcji i wykładów czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Omówią oni aktualne problemy i perspektywy na przyszłość. Wydarzenie będzie miało miejsce hotelu Gołębiewskim.

Zamów bezpłatny newsletter, a będziesz otrzymywał na swojego maila ciekawe artykuły o inwestowaniu.

Co warto zobaczyć?

Będziemy tam obecni z naszym stoiskiem na którym każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego na temat certyfikatów ING Turbo. Jeden z wykładów będzie poświęcony certyfikatom, gdzie pokażemy korzyści jakie mogą one dać inwestorom.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i na nasz wykład w piątek, 2 czerwca o 16:45 – Sala C.

 

Zapisy

Płatne zapisy dostępne są na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.