Letnia Szkoła Giełdowa

6 lipca br. rozpoczyna się druga edycja Letniej Szkoły Giełdowej, projektu edukacyjnego Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Spotkanie poprowadzą również eksperci z Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego.
Z bezpłatnych zajęć mogą skorzystać wszystkie osoby, które myślą o rozpoczęciu swojej przygody z giełdą lub są początkującymi inwestorami. Szkolenia będą odbywać się w każdą środę w formie spotkań on-line. Początkujący inwestorzy będą mieli do wyboru 10 darmowych szkoleń związanych z funkcjonowaniem rynku kapitałowego.

Specjaliści Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego poprowadzą dwa szkolenia:

 

Podstawy inwestowania w obligacje   Budowa portfela papierów wartościowych
termin:      20 lipca 2016r.   termin:      27 lipca 2016r.
prowadzący – Tomasz Wyłuda   prowadzący – Krzysztof Wańczyk
Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, a obecnie doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego nr 437. Uczestnik programu CFA – CFA level III candidate. W Biurze Maklerskim  odpowiada  za usługę doradztwa inwestycyjnego.

 

  Zdobywca nagrody “Byki i Niedźwiedzie” w rankingu gazety Parkiet za 2015 rok za trafność prognoz na rynku walut, indeksów oraz surowców. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie. Stypendysta tej uczelni w ramach programu studiów ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegółowy harmonogram z pełną listą szkoleń jest dostępny na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Chętnych zapraszamy do zapisów >> LINK

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.