Gra inwestycyjna z wykorzystaniem certyfikatów ING Turbo

Podstawą trafionych decyzji inwestycyjnych jest wiedza i doświadczenie, które nabiera się z biegiem czasu. Im bardziej skomplikowany instrument tym tej wiedzy i doświadczenia potrzeba więcej. Ale jak je zdobyć? Wiedzę można prosto. Trzeba czytać, szkolić się i uczyć od lepszych od siebie. A doświadczenie? I to bez ryzykowania ciężko zarobionych pieniędzy? To już jest trudniejsze. Naprzeciw wychodzi ING, które udostępnia bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych wirtualną Grę Inwestycyjną, dzięki której to doświadczenie inwestycyjne można zdobyć. Całkowicie bez ryzyka dla swoich realnych oszczędności ! A potem już tylko można założyć realne konto maklerskie i rozpocząć prawdziwe inwestowanie.

lew

Gra Inwestycyjna

Pod adresem www.grainwestycyjna.pl dostępna jest platforma gdzie każdy otrzymuje wirtualne 100 000 zł do inwestowania w certyfikaty ING Turbo, oraz instrumenty bazowe o które certyfikaty są oparte. Wystarczy podać adres e-mail, wybrać nick i już można testować swoje decyzje inwestycyjne.

Twój osobisty Pulpit

Pulpit zapewnia dostęp do wszystkich ważnych informacji w czasie rzeczywistym. Za pośrednictwem Pulpitu, uzyskujesz czytelny przegląd wszystkich informacji w platformie. Znajdziesz tu stan swojego portfela, zmiany w rankingu inwestorów, historię transakcji oraz statystyki ogólne.

wygląd pulpitu

Twój osobisty Portfel

Portfel prezentuje szczegółowe informacje na temat Twoich wirtualnych inwestycji. Jesteś zawsze i wszędzie na bieżąco informowany o swoich wynikach. Ostatnie transakcje oraz stopy zwrotu i limit wydatków będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu uzyskasz zawsze aktualny przegląd swoich osiągnięć.

prezentacja portfela

Realne dane rynkowe

Gra inwestycyjna zapewnia stały dostęp do informacji rynkowych, dostarczanych z niewielkim opóźnieniem. Dostęp do aktualnych notowań Certyfikatów ING Turbo, ETF-ów i akcji, pozwoli Ci na bieżąco dokonywać transakcji kupna i sprzedaży.

wykres notowań kontraktów na ropę

Notowania kontraktów na ropę – okres 1 miesiąc

 

Wykres kontraktu na ropę, okres 1 dzień

Notowania kontraktów na ropę – okres 1 dzień

Klasyfikacja uczestników gry

Obserwuj swoje osiągnięcia oraz wyniki pozostałych uczestników gry, które są dostępne w rankingu. Możesz sprawdzić swoją aktualną pozycję w klasyfikacji generalnej, tygodniowej oraz dziennej. Stwórz razem z przyjaciółmi własne subklasyfikacje, w których wyniki także są na bieżąco rejestrowane.

klasyfikacja uczestników

Gra z nagrodami

Okresowo udostępniamy Grę Inwestycyjną, w ramach której do wygrania są nagrody. Już 11 kwietnia 2016 roku rozpoczyna się konkursowa edycja Gry. Do wygrania atrakcyjne nagrody oraz pobyt na konferencji Wall Street w Karpaczu! Już teraz sprawdź szczegóły i zapisz się do Gry na stronie www.grainwestycyjna.pl

Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, czy sprawdzić listę dostępnych certyfikatów sprawdź naszą Akademię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.