Szkolenia giełdowe – poznaj tajniki inwestowania na giełdzie

Czy można inwestować na giełdzie nie mając odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Niektórzy myślą, że tak, ale jest to bardziej inwestowanie na zasadzie intuicji. Przy takim podejściu zdarzają się sporadyczne sytuacje uzyskiwania dochodów przez inwestorów, jednak częściej ponoszą oni straty. Nie ma co ukrywać rynek giełdowy jest coraz bardziej rozwinięty, notowanych jest coraz więcej  spółek, oprócz akcji czy obligacji dostępne są inne bardziej skomplikowane instrumenty finansowe. Zatem, jeżeli chcesz zacząć inwestować, jesteś początkującym inwestorem to szansą dla ciebie jest zdobycie lub uzupełnienie wiedzy, aby lepiej poruszać się po rynku giełdowym. Dom Maklerski ING Securities oferuje szereg możliwości w tym zakresie m.in: szkolenia, spotkania z inwestorami, materiały edukacyjne.

wykres notowań giełdowych

Szkolenia on-line

ING Securities od wielu lat aktywnie prowadzi szkolenia dla inwestorów. Szkolenia prowadzone są przez pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku. Zakres tematyczny jest bardzo zróżnicowany, od szkoleń z podstaw inwestowania, psychologii, do bardziej zaawansowanych z analizy technicznej, fundamentalnej, czy strategii inwestowania. Szkolenia są prowadzone przez internet, co zapewnia wygodę i łatwość dostępu z dowolnego miejsca. Przez cały czas staramy się być otwarci na propozycje naszych inwestorów i poszerzamy zakres tematyczny szkoleń. To jedna z najlepszych form podnoszenia swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Spotkania z inwestorami on-line

To cykliczne spotkania z analitykami ING Securities w formie seminarium, przeprowadzane za pośrednictwem internetu. Co tydzień omawiane są bieżące informacje i analizowane wykresy spółek proponowanych przez klientów. Analityk na żywo pokazuje aktualne trendy i formacje oraz wyjaśnia ich znaczenie. To nie tylko możliwość zapoznania się z obecną sytuacją na konkretnych spółkach, ale także forma edukacji jak korzystać z analizy technicznej przy doborze spółek. Natomiast raz na  kwartał  omawiane są wyniki finansowe wybranych spółek. Analityk pokazuje jak weryfikować prezentowane dane finansowe i oceniać ich wpływ na dalszy rozwój spółki. Podczas tych spotkań inwestorzy mogą również brać aktywny udział poprzez zadawanie pytań dotyczących omawianych zagadnień.

Materiały analityczne

Każdy inwestor ma dostęp do szerokiej palety materiałów analitycznych przygotowywanych przez doświadczonych analityków. Jest to codzienne dawka zebranych najważniejszych informacji, wydarzeń, opinii na temat rynku giełdowego w kraju i za granicą. Publikowane są następujące materiały:

  • Komentarz poranny,
  • Komentarz do rynku kontraktów terminowych poranny i śródsesyjny,
  • Komentarz makroekonowiczny,
  • Analizy sektorowe,
  • Rekomendacje fundamentalne.

Materiały te publikowane są na bieżąco w serwisie analitycznym i są doskonałym materiałem wspierającym każdego w inwestowaniu na giełdzie.

Sprawdź propozycję najbliższych szkoleń i spotkań on-line.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.